Masáže

klasická masáž, relaxační a sportovní másáž, masáž lavovými kameny, čokoládové a medové masáže, masáž -reflexologie horních a dolních končetin, masáž hlavy-antistresová, baňkování, reiki, shambala, kvantová terapie.

O masáži podrobněji…

Masáže se v dnešní době staly nedílnou součástí našeho života. Jejich prostřednictvím se můžeme cítit zdravějšími, svobodnějšími od starostí a také se můžeme zbavit zbytečného napětí.

Masáže provázejí lidstvo od začátku římské a egyptské civilizace. Dopřávali si je vysoce postavení muži, ženy a válečníci, kteří táhli do boje. Nyní si je můžete dopřát i vy ….přestože nikam netáhnete !.

Masáže pomáhají od jinak neléčitelných potíží jako např.bolesti zad, krční páteře a těla vůbec. S jejich pomocí je také možné uvolňovat napětí, zahnat únavu a zmírnit účinky každodenního stresu.Masáže napomáhají celkové regeneraci, pomáhají tělu odbourávat škodlivé látky ve svalech, vnitřních orgánech a čistí lymfatický systém.Správná masáž, by měla mít uvolňující a osvěžující účinek.

Masáže klasické, jaké většinou známe dnes, ale i čínské, thajské,egyptské a další se provádějí v různých polohách a za různých okolností. Každá civilizace a kultura, která se na planetě Zemi v dávných dobách vyskytovala, si masáže přizpůsobila svým potřebám a vtiskla jim neopakovatelný a konkrétní význam

Jednou z cest, jak je možné při masáži tělu ještě účinněji pomoci, je práce maséra s energii reiki. Při masáži by měl být klient uvolněný. Potom bude zřetelně cítit, jak se zbavuje únavy i napětí.